wersja polska german version
Home page - Herzlich Willkommen! Sitemap Kontakt

drewno kominkowe drewno kominkowe
drewno kominkowe drewno kominkowe drewno kominkowe
Witamy na naszej stronie

drewno kominkowe Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą drewna opałowego i kominkowego. Nasz szeroki asortyment drewna kominkowego możemy dostosować do potrzeb każdego klienta.

Cechuje Nas szybki przepływ informacji, sprawnie podejmowane decyzje, a także możliwość traktowania każdego Klienta indywidualnie, tak, aby maksymalnie zaspokoić Jego potrzeby.

Dzialamy na terenie woj. zachodniopomorskiego. Dostarczamy drewno kominkowe (opał kominkowy) m.in. do takich miejscowości jak Szczecin, Stargard Szczeciński, Nowogard, Goleniów, Maszewo, Łobez, Pyrzyce... mehr»

Drewno kominkowe - oferta

drewno kominkowe Opalanie drewnem wróciło do łask. W ostatnich latach wiele gospodarstw, zwłaszcza mających możliwość taniego zaopatrywania się w drzewny surowiec opałowy zdecydowało się na instalację urządzeń grzewczych opalanych polanami, szczapami.

Proponujemy Państwu zakup drewna liściastego czystego ekologicznego, pochodzącego z lasów Pomorza Zachodniego. W sprzedaży posiadamy takie gatunki jak: dąb, brzoza, olcha, buk, grab i inne. Drewno przygotowujemy do sprzedaży poprzez rozdrobnienie na szczapy o dł. 30-40 cm... mehr»